Využijte slevy na nákup webhostingu nebo VPS.

VÍCE O SPOLEČNOSTI EBOLA A JEJICH SLEVOVÝCH KUPONECH

Toužíte vlastnit stránky, které vám poběží rychle a především kvalitně? Tak v tom případě jste správně, EBOLA vám totiž nabídne vše, co potřebujete ke svému webhostingu. eBola slouží laikům, kterým se vším poradí, ale i zkušeným programátorům, kteří v této oblasti nejsou žádnými nováčky. Okuste i vy výhody tohoto webhostingu a ukažte ostatním, že na to máte. Za pouhých 39 Kč měsíčně (bez slevového kuponu) získáte v nabídce BASIC až 10GB prostoru pro hned 5 domén. Tento základní tarif poroste stejně tak rychle, jako bude stoupat vaše popularita v očích veřejnosti Pro náročnější klienty, máme ovšem i nabídku nesoucí název BUSINESS, která vám již od částky 199 Kč bez DPH nabídne volitelný prostor i libovolný počet domén. Tento balíček se vyplatí zejména těm, kteří se již v této oblasti pohybují delší dobu a potřebují za příznivé peníze příznivou nabídku. Nechte se tedy zlákat chutí webhostingu, který vám nabídne vše, po čem toužíte. Navíc můžete ušetřit a to pomocí EBOLA slevových kupónů, které vaší peněžence ušetří peníze, které můžete investovat do svých projektů. Společnost Ebola, svou historií sahá již do roku 1999, kdy začala společnost s poskytováním instalace a správy webů pro firemní klienty. V roce 2007 ovšem přišel zlom, který tento prověřený webhosting posunul o kus dál a pod hlavičkou eBola.cz poskytuje kvalitní webhostingové služby úspěšně dodnes. Za svou prací má viditelné výsledky a to především proto, že společnost upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Motivací společnosti je především spokojenost zákazníků, kteří si služby kvalitního a rychlého webhostingu nemohou vynachválit. 

EBOLA A SLEVOVÉ KUPÓNY

Slevy jsou všude kolem nás. Koukají na nás z každé výlohy i jídelního pultu. Co byste ovšem řekli na to, že byste mohli ušetřit i ve virtuálním světě a zajistit si prostor pro vaši doménu za ještě příznivější cenu. Líbí se vám tento nápad? Tak na nic nečekejte a ponořte se do světa slevových kupónů, které posléze uplatníte na stránkách Eboly. Tento léty ověřený a kvalitní webhosting si totiž velmi rychle zamilujete. Nabídne vám kromě jiného i plnou podporu vašich oblíbených aplikací, do kterých spadá hned celá plejáda známých aplikací typu, Drupal, WordPress, PHPBB, Joomla nebo Prestashop. Vaše webové prezentace i internetové obchody poběží rychle a spolehlivě a vy ještě k tomu všemu díky nabízeným slevovým kupónům ušetříte nemalé peníze. Slevy se ve většině případů vztahují na celou objednávku vámi vybraného produktu. Slevové kódy se jednoduše uplatní na vámi zvolený produkt a to pouze ve třech krátkých krocích. Slevový kód si jednoduše zkopírujete a poté ho pohodlně využijete na jakýkoliv vámi vybraný balíček, který vám bude při vaší práci nápomocen. Sleva je nejčastěji poskytována na celých 33 %, což potěší nejen vaší peněženku. Na uplatnění slevového kódu není nic složitého. Stačí, když si na titulní straně stránky eBola.cz vyberete produkt, kterým chcete disponovat. V nabídce jsou produkty již zmiňovaného balíčku BASIC dále ADVANCED, PREMIUM A BUSINESS. Poté stačí, když si ověříte dostupnost dané domény, kterou budete chtít pro své webové stránky. Vyplníte v krátkosti své osobní údaje. Poté již na poslední straně objednávky uvidíte políčko s názvem SLEVOVÝ KUPÓN, kam vložíte svůj vygenerovaný kód a uplatníte ho na svou objednávku. To je naprosto vše, poté již uvidíte konečnou kalkulaci vaší objednávky. Ušetřené peníze poté můžete investovat do dalších důležitých aspektů, které vyzvednou vaše webové stránky směrem vzhůru. 

EBOLA A JEJÍ TARIFY

Běžná dostupnost serverů, kterou eBola.cz nabízí je celých 99,99 %. Říkáte si nyní, to je velmi zajímavé číslo. Ano, přesně tak. Tento procentuelní odhad odpovídá přesně tomu, co vám eBola.cz nabídne. Díky tomu tak získáte garanci toho, že již nikdy nebudete moci přijít o své zisky. Nabízené servery jsou nepřetížené a ohromně výkonné. Získáte rovněž neomezené množství e-mailových schránek, stejně tak jako neomezené množství takzvaných subdomén. To samé platí pro ftp účty, neomezené cron úlohy a také neomezený přenos dat. Stejně tak jako ostatní hostingy i eBola nabízí několik variant balíčků. Tím prvním balíčkem, který bude vyhovovat především soukromým osobám i podnikatelům, kteří potřebují získat pouze základní typ tarifu, který jim pomůže k vytvoření podnikové prezentace, se nazývá BASIC. Vy tento výhodný tarif získáte za bezkonkurenční cenu 39 Kč bez DPH/měsíčně. Tento tarif vám nabídne 10GB volného prostoru a až 5 domén. Řešením pro rozsáhlejší webové prezentace pro vás může být balíček ADVANCED, který již pokrývá celou řadu rozsáhlejších webových prezentací, které jsou umístěny hned na 15 doménách. Nabídce 30GB prostoru jednoduše nemůžete říci ne. Široké portfolium pro velké firmy nabízí balíček služeb s názvem PREMIUM. Jak již samotný název napovídá, tento balíček vám umožní provozovat rozsáhlejší databázi, která bude mít k tomu všemu velké množství přístupů až na 30 domén a neuvěřitelných 50GB prostoru k tomu. Pokud vám ani balíček PREMIUM nebude stačit ke štěstí, máme v záloze i super balíček, který nese název BUSINESS a názvu odpovídá i celá řada funkcí. Tento balíček pořídíte od 199 Kč bez DPH a užijete si s ním spoustu zábavy. Nároční uživatelé, ke kterým patří velká řada významných podnikatelů, budou tak moci využívat neomezeného prostoru i počtu domén. Obsah každého z jednotlivých řešení naleznete vždy v přehledné tabulce pod nabízeným balíčkem. Můžete tak zhodnotit veškerá pro a proti. 

JEŠTĚ VÍCE O EBOLA

Jak již bylo jednou zmíněno, eBola.cz šetří váš čas i peníze a to především z toho důvodu, že upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Mezi výborné vlastnosti, které vám hosting od eBoly nabídne, patří především instalace aplikací, které jsou na jedno kliknutí. Ano rozumíte tomu správně. Nic jednoduššího jsme pro vás již nemohli připravit. Mezi další nedocenitelné funkce patří například grafické statistiky přístupů, automatické zálohování, přepínatelné verze PHP, rozbalení souborů na FTP, GIT repozitáře a to včetně deploye. To ještě není zdaleka vůbec všechno, co vám eBola.cz může nabídnout. Mezi ocenitelnou funkci, která hraje prim, patří především silně nadimenzované připojení do sítě Internet. Na žádném jiném serveru nemáte možnost nalézt ve špičce překročení o více jak 20 % kapacity dané linky. Jedno z nejlepších připojení v České republice, kterým je datacentrum disponující konektivitou 330 Gbs. Výkonný a spolehlivý hostingový server SUPERMICRO, který zajišťuje veškeré hostingové služby jednoduše budete milovat. Většina serverů je umístěna v datacentru společnosti SuperNetwork. Nejmodernější technologie tohoto centra, které zajišťují nepřetržitý provoz, který je na úrovni Tier II a IV, vám zajistí dokonalý hosting, který vám bude slušně vydělávat několik let. eBola.cz je jedním slovem nepostradatelný společník ve virtuálním světě, bez kterého se neobejde žádná společnost. Tento webhosting bude každý měsíc šetřit vaší peněžence nemalé finanční prostředky, které budete moci libovolně investovat do svých projektů a budoucích plánů, které vás budou těšit. Webhosting je takzvaně polovinou úspěchu každé prosperující firmy a je rovněž i její nedílnou součástí.