Slevové kupóny a akce eBola

Využijte slevy na nákup webhostingu nebo VPS od společnosti eBola.

Sleva 33%
Kupón

Představení společnosti eBola.cz

Hosting eBola.cz patří ke starším webhostingům na československém trhu. Historie eBoly sahá do roku 1999, tehdy spravovali a instalovali server pro firemní klientelu, o 8 let později rozšířili své služby i pro nefiremní klientelu a nyní se plně se věnují poskytování webhostingu.

Zaměřením eBoly je poskytování multihostingu. To znamená, že pod jedním hostingovým balíčkem můžete mít více domén, které vzájemně sdílí výkon balíčku.

Technické zázemí hostingu eBola leží na bedrech značkových serverů Supermicro, které provozuje v jednom z největší datacenter v České Republice – SH.cz.

Multihosting

eBola jak již bylo zmíněno se zaměřuje na multihosting, to znamená, že každý balíček, který bude zmíněn podporuje více domén druhého řádu. Jedná se o levnější alternativu k VMS. Nevýhoda multihostingových balíčků je, že se výkon sdílí napříč všemi weby, které hostujete na daném prostoru. Výhodou je nízká cena na doménu, při plném využití limitu pro maximální počet domén.

Základní parametry webhostingu

V tabulce jsou popsány základní parametry webhosting – disk pro web (PHP, HTML, CSS… apod.), maximální možný počet domén na webhostingu, maximální možný počet databází a cena bez dph.

ParametrBASICADVANCEDPREMIUMBUSINESS
Disk pro web10 GB
30 GB
50 GBod 10 GB
Počet domén51530Neomezeně
Počet databází2020NeomezeněNeomezeně
Cena bez DPH39,- Kč
99,- Kč199,- Kčod 109,- Kč

PHP parametry

Tabulka uvádí základní PHP parametry, kterými je výkon vašeho multihostingu omezen. Platí, že čím větší balíček si zakoupíte, tím lepší parametry dostanete.

ParametrBASICADVANCEDPREMIUMBUSINESS
upload_max_filesizeaž 100 MB
až 300 MB
až 600 MBaž 600 MB
post_max_sizeaž 100 MBaž 300 MBaž 600 MBaž 500 MB
max_execution_timeaž 90 s
až 120 s
až 120 saž 120 s
memory_limit128 MB
až 256 MB
dohodoudohodou

Databáze

Tabulka uvádí limity MySQL databáze na hostingu eBola.cz. Do MySQL databáze se ukládají například zákaznické data (název uživatele, jméno, heslo…). Například CMS WordPress do MySQL databáze většinu textového obsahu, například příspěvky, stránky a další.

ParametrBASICADVANCEDPREMIUMBUSINESS
Počet DB2020NeomezeněNeomezeně
Max. velikost 1 DB50 MB100 MB2000 MBaž 4000 MB
Externí přístup do DBza poplatekza poplatekanoano

E-mail

V tabulce jsou vypsány parametry e-mailových schránek u multihostingových balíčků eBoly. Limity e-mailů se v závislosti na ceně a velikosti balíčků nemění a zůstávají stejné.

ParametrBASICADVANCEDPREMIUMBUSINESS
Počet schránekNeomezeněNeomezeněNeomezeněNeomezeně
Max. velikost jedné schránky10 GB10 GB10 GB10 GB
Maximální počet mailů ve schránce10 00010 00010 00010 000

Jak použít slevový kupón na webhosting od společnosti Ebola?

  1. Přejděte na stránky ebola.cz a na hlavní stránce zvolte požadovaný webhostingový tarif kliknutím na tlačítko „objednat“.
Ebola slevový kupón
  1. V objednávkovém formuláři zadejte doménu, ke které chcete webhosting napárovat a přejděte na další krok objednávky kliknutím na tlačitko „Pokračovat“. V druhém kroku zadejte vaše kontaktní údaje a přejděte na třetí krok objednávkového procesu.
Ebola promo kupón
  1. Do pole „Slevový kód“ zadejte kód slevového kupónu a klikněte na tlačítko „Načíst kupon“. Po načtení se aplikuje sleva a můžete objednávku dokončit kliknutím na tlačítko „Objednat“.
Ebola slevový kód
  1. Hotovo! Počkejte na informační email a můžete začít pracovat na vašem webovém projektu.