Využijte slevy na nákup webhostingu nebo multihostingu.

VÍCE O SPOLEČNOSTI SAVANA A JEJICH SLEVOVÝCH KUPONECH

Firma Savana.cz je bez jakýchkoli pochyb v současnosti jednou z nejoblíbenějších firem v oblasti webhostingu na českém trhu. Vlastníkem této společnosti je Pavel Höfner, jenž svoji kariéru zahájil ve společnosti PVT. Právě zde měl příležitost blíže poznat také rozličná úskalí hostingových služeb. Následně se Höfner živil jako freelancer a utvářel webové stránky různým klientům. Protože jim chtěl poskytnout co nejkvalitnější hosting,dal jim k dispozici svůj server. V průběhu času jej nabízel stále širší veřejnosti. Rodící se webhostingová firma si roku 2004 zaregistrovala doménu savana.cz. Höfner svoje služby nabízel jako fyzická osoba až do roku 2012. Teprve poté vznikla obchodní společnost savana.cz s.r.o. Dnes těží hlavní náplň činnosti firmy především nabídka dvou webhostingových produktů. První z nich přestavuje WEBHOSTING, jenž má sloužit hostování jedné domény. Za velmi příznivou cenu pouhých 25 Kč za měsíc je tato služba schopná svými parametry uspokojit i poměrně náročné klienty. Jestliže někdo potřebuje hostovat více domén druhého řádu na jednom hostingu, může využít služby MULTIHOSTING. Ta je škálovatelná od varianty SAVANA500 až po SAVANA4000. Nejvyšší varianta se může chlubit tím, že nabízí 120 GB prostoru pro web, 40 GB pro emaily a 1200 MB pro databáze. Všechny ceny jsou uvedeny bez našich slevových kuponů se kterými je možné získat slevu i několik desítek procent. SAVANA.cz jako jedna z mála hostingových společností v České republice svým klientům poskytuje emailové služby na pokročilém systému IceWarp. Mezi jeho hlavní pozitiva patří stabilita, bezpečnost a také rychlost při práci s elektronickou poštou. IceWarp we`mail je ideální především pro práci na veřejných zařízeních, případně na mobilních zařízeních v podobě tabletů a chytrých mobilních telefonů. Načte se přes webový prohlížeč a má opravdu mnoho pokročilých funkcí. Přesto není vyloučeno, že některá zařízení nebudou IceWarp webmail zobrazovat i kvůli jeho pokročilým funkcím korektně, další možnost představuje další webmail pod názvem Roundcube. Služby, které nabízí SAVANA, je za jistých okolností možné využívat při přechodu od konkurence až dva roky zdarma. Do 30 dnů qi můžete nechat vrátit peníze bez udání jakéhokoli důvodu. SAVANA také garantuje dostupnost všech prezentací z 99,9 %.Není se proto čemu divit, že má již více než 20 000 spokojených zákazníků. 

SAVANA A SLEVOVÉ KUPÓNY

Společnost savana nabízí tak jako další webhostingové společnosti slevové kupony na nákup nového webhostingu, multihostingu nebo profihostingu. Můžete tak na novém nákupu ušetřit i několik desítek procent z celkové ceny. Na tomto webu se proto snažíme poskytovat vždy aktuální slevové kupóny, díky kterým, tak můžete značně ušetřit. Výše slevy se většinou liší podle ceny nákupu, ale téměř vždy, je možné získat slevu minimálně několik procent. 

SAVANA SLEVA NA WEBHOSTING

SAVANA WEBHOSTING patří mezi nejoblíbenější české poskytovatele hostingu jednoznačně po právu. V hostingové službě SAVANA 10 dostane uživatel příležitost provozovat dvě domény druhého řádu, pro něž je zpočátku vyhrazen prostor 10 GB. Nic mu však nebrání, aby požádal o odstranění limitu a pak má k dispozici neomezené místo. Nutnost však je v takovém případě doložit, že prostor neplní funkci uložiště pro soubory, které nemají souvislost s webem. Nic nebrání také zaparkování libovolného počtu domén druhého řádu a ničím neregulovaného počtu subdomén. Na nákup webhstingu je možné využít jeden z našich slevových kuponů. Sleva je pak okamžitě aktivní. Samozřejmostí je poskytnutí emailových služeb s velmi zajímavými uživatelskými možnostmi. V administraci je přítomný FTP klient a nabídka ke správě databáze přímo přes web. Z databází si lze vybrat mezi MySQL5 a MySQL – InnoDB. Veškeré obavy o data, jež jsou uložena na hostingovém serveru, jsou zbytečné. Dochází totiž k jejich automatickému pravidelnému zálohování na speciální disková pole. Klient se sice sám k záloze nemá jak dostat, ale v případě problémů má garanci, že budou data nahrána zpět. Zálohování je podroben celý web, databáze i emaily. Samotná možnost havárie je minimální, protože servery se nacházejí v nejmodernějším datacentru, jež je vybaveno trvalým zdrojem energie i pro okamžik výpadku elektrického proudu. S webhostingem SAVANA se však pojí i celá řada dalších služeb doplňkového charakteru. Jistě uklidní možnost nechat si vytvořit zálohu na DVD a zaslat si ji na udanou adresu. Jestliže dojde ke ztrátě dat, je možné požádat o nahrání administrátorem. Žádný učený z nebe nespadl! V okamžiku, kdy si nejste s něčím ohledně svého webu jisti, jsou Tám k dispozici služby kvalitního programátora. Pokud máte zájem o SSL certifikát, SAVANA pro Vás za poplatek vystaví CSR. SAVANA umožňuje i plánování automatického spouštění skriptů, přičemž naplánovat je možné maximálně 5 úloh po jedné hodině. Statistiky návštěvnosti je možné využít přes Google Analytics nebo nějaký jiný online nástroj. Dostupná je také možnost vytváření unikátních pravidel pro každý adresář zvlášť. 

SAVANA MULTIHOSTING

Jestliže si někdo ke každé své doméně, jež přibude do jeho portfolia, pořizuje nový hosting, je velmi pravděpodobné, že vyhazuje peníze z okna. Ušetřit je totiž možné pomocí služby Multihosting, kterou mimo jiné nabízí právě SAVANA. Princip je jednoduchý: platíte za jediný hosting a na něm můžete mít neomezené množství domén. V okamžiku, kdy si koupíte novou, ji jen aktivujete v současném hostingu a nemusíte platit vůbec nic navíc. Především v případě většího počtu domén je možné tímto způsobem ušetřit pořádný peníz. Neomezený počet domén však rozhodně není jediná výhoda SAVANA Multihostingu. Mezi těmi dalšími lze jmenovat vyhrazený virtuální server, vyhrazené CPU určené jen pro stránky klienta, vyhrazená RAM pro jeho scripty a vlastní virtuální pevný disk. Pravidelné zálohování dat je pochopitelně i v tomto případě samozřejmostí. Instalace a správný provoz serveru je pak starostí firmy SAVANA. V dnešní době si samozřejmě musí každá společnost své zákazníky předcházet a SAVANA není výjimkou. Proto jim nabízí e-shop, editor stránek i fotoalbum zadarmo.